Earthwise 1314-14EW 14" 5-Blade Economy Reel Mower
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
02
quantity
Product details
Category
  • Manual yard mower with 14" cutting width, 5-blade ball bearing reel, 10" composite wheels, and unbreakable steel side plate
  • Reel-style lawnmower with an adjustable cutting height of 1"-2.25" for precise and clean cuts