PFE1000FA-12, AC/DC Power Modules 720W 12V 60A PCB Full Brick
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
Output Power: 720 W Input Voltage: 85 VAC to 265 VAC Number of Outputs: 1 Output Output Voltage-Channel 1: 12 VDC Output Current-Channel 1: 60 A
  • Input Frequency: 47 Hz to 63 Hz Isolation Voltage: 3 kVAC